Оздоровлення дітей у літній період 2023 року

Проведення літнього оздоровлення передбачає розв'язання навчально - виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей влітку, створення належних умов для освітньої, культурно - виховної, фізкультурно - оздоровчої та спортивної роботи під час літнього оздоровлення дітей в дитячому закладі дошкільної освіти проводиться робота щодо оздоровлення дітей.

Здорове дитинство - це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров'я величезне значення має активний відпочинок і, перш за все, на повітрі.

Літній період особливо сприятливий для повноцінного розвитку дитини, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.

Людський організм століттями знаходився серед природи і всі його фізіологічні процеси розвивалися і удосконалювалися саме в цих умовах. Активний відпочинок на відкритому повітрі підвищує розумову працездатність і знижує захворюваність органів дихання. Спортивні ігри та фізичні вправи мають тренувальний вплив на нервову, м'язову і серцево-судинну системи.

Успіх всіх загартовуючих заходів (повітряні, сонячні ванни ,водні процедури і т.д). забезпечуються дотриманням основних принципів загартування: послідовності, систематичності та врахування індивідуальних особливостей кожної дитини.

Для збереження і зміцнення здоров'я, просто необхідно літнє оздоровлення, відпочинок. У цей час проводьте для дитини комплекс заходів, які сприяють підвищенню стійкості організму до впливу зовнішнього середовища. Не забуваємо про загартовування. Адже загартовування сприяє зниженню захворюваності дітей на ГРЗ, а також грипом, ангіною, які нерідко приводять до ускладнень на серці, легенях та інших внутрішніх органах.

Важливий чинник, який сприяє оздоровленню і зміцненню здоровя дітей правильне харчування. Враховуючи особливості зростаючого організму, більш інтенсивний основний обмін речовин, постійну побудову нових клітин, велику рухливість, за харчуванням дитини потрібно ретельно стежити, так щоб воно обов'язково було раціональним, повноцінним. Їжа дитини повинна готуватися зі свіжих, найбільш цінних в живильному відношенні продуктів тваринного і рослинного походження. Дитина повинна вживати більше овочів, фруктів, кисло-молочних продуктів .Для того, щоб мати повноцінне здоров'я, слід пам'ятати, що завтра починається сьогодні, і піклуватися про нього треба постійно.Оздоровлення дітей влітку дає позетивні результати: зміньшуєтьсязахвлрюваність, зміцнюється стан здоров'я дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 176