Готується до впровадження система електронного запису в дитсадки

Електронний запис в дитсадки.

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

Для подачі заяви, Вам необхідно зайти на сайт Департаменту науки і освіті Харківської обласної державної адміністрації, активувати вкладку «До уваги батьків» і перейти на сайт «Електронна система реєстрації до закладів дошкільної освіти Харківської області», далі «Електронна система реєстрації до ЗДО» http://sadik.kh.ua/.

На сайті «Електронна система реєстрації до ЗДО» надана повна інформація про заклади дошкільної освіти Харківської області. У правій колонці сайту в графі «Оберіть ЗДО» можливо ознайомитися з повною та скороченою назвою ЗДО, типом, формою власності, типом місцевості, поштовою адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ЗДО .

Все НЗ систематизовані по місце розташуванню, тобто можливо не лише вибрати район Харківської області, але і сіло, селище, місто і тому подібне. Для подачі заявки у вибраний ЗДО користувачеві сайту необхідне зареєструватися.

Для цього, у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов'язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка).

Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

Кiлькiсть переглядiв: 270