1 червня 2020року дошкільний навчальний заклад №5 відновлює свою діяльність в умовах карантину.

ПАМЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО УМОВ РОБОТИ ЗДО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Шановні, батьки!

В умовах карантину COVID – 19 ви повинні вранці вдома перевірити температуру дитини та упевнитися у відсутності навіть мінімальних ознак вірусних захворювань. ЦЕ ПИТАННЯ ЖИТТЯ. Навіть невисока, навіть «одна сопелька» - СИДИМО ВДОМА!!!

Батьки, які супроводжують дитину, мають бути у захисній масці чи у респіраторі.

Приводити дитину до дошкільного закладу слід у зазначений час.

Зустрічати дітей будуть на вулиці, міряти температуру. Забирати на вулиці. Входити до будівлі садочку батькам зараз ЗАБОРОНЕНО.

- діти будуть багато гуляти, подбайте про запасний одяг та зручне взуття.

- ніякої їжі з собою. Це завжди заборонено, а зараз тим більше.

Ми дуже чекаємо наших малят. І дуже хочемо, щоб і вони , і наші вихователі і персонал були здорові.

"Карантин потрібно пережити"

Дорослим людям важко перебувати в ізоляції, а дітям це набагато складніше. Наше ставлення до дитини у цей період має бути толерантним, більш підтримувальним і спокійним, ніж зазвичай.

ЗБЕРЕГТИ ЗВИЧНИЙ РЕЖИМ ДНЯ. Розпорядок дня – це те, що дає почуття безпеки дитині. Тобто лягати спати і прокидатись у той самий час, снідати, обідати й так далі. Звісно, у режимі карантину відтворити його на 100% буде складно, але треба постаратись зберегти основні пункти.

СТАВИТИ РЕАЛІСТИЧНІ ВИМОГИ. На час карантину з дітьми батьки, ймовірно, не зможуть працювати на тому ж рівні, що раніше. І діти не зможуть вчитись так само ефективно, як за звичайних умов. Це певний період, який мине і до якого варто адаптуватись. Карантин потрібно пережити, й далі буде по-іншому.

ПОЯСНЮВАТИ ДИТИНІ, ЩО ХТОСЬ ІЗ БАТЬКІВ БУДЕ ЗАЙНЯТИЙ, ПОТРІБНО ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ. Знову-таки, це планування дня і чітке обмеження часу на роботу та відпочинок. Дітей варто попереджати, що найближчої години дорослі не зможуть приділяти так багато уваги дитині. Але цей час мине і згодом ви зможете погратись чи зробити щось разом.

У період карантину батькам потрібно бути з дитиною і реагувати на її потреби. Щоб дитині було простіше, можна використовувати позитивні підкріплення: наприклад, за кожне виконане завдання давати наклейку, за п’ять таких стікерів – приз. Така гра допомагає дитині витримувати ці періоди тимчасового дискомфорту (наприклад, коли батьки зайняті роботою) задля винагороди.

/Files/photogallery/13104227u.jpg/Files/photogallery/1589041291-коронавірус 1.jpg /Files/photogallery/o_1e3h40ns1mq6q9vbd2qsubu662.png/Files/photogallery/unnamed (1).jpg/Files/photogallery/unnamed.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 337