1 червня 2020року дошкільний навчальний заклад №5 відновлює свою діяльність в умовах карантину.
ПАМЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО УМОВ РОБОТИ ЗДО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Шановні, батьки!
В умовах карантину COVID – 19 ви повинні вранці вдома перевірити температуру дитини та упевнитися у відсутності навіть мінімальних ознак вірусних захворювань. ЦЕ ПИТАННЯ ЖИТТЯ. Навіть невисока, навіть «одна сопелька» - СИДИМО ВДОМА!!!
Батьки, які супроводжують дитину, мають бути у захисній масці чи у респіраторі.
Приводити дитину до дошкільного закладу слід у зазначений час.
Зустрічати дітей будуть на вулиці, міряти температуру. Забирати на вулиці. Входити до будівлі садочку батькам зараз ЗАБОРОНЕНО.
- діти будуть багато гуляти, подбайте про запасний одяг та зручне взуття.
- ніякої їжі з собою. Це завжди заборонено, а зараз тим більше.
Ми дуже чекаємо наших малят. І дуже хочемо, щоб і вони , і наші вихователі і персонал були здорові.
"Карантин потрібно пережити"
Дорослим людям важко перебувати в ізоляції, а дітям це набагато складніше. Наше ставлення до дитини у цей період має бути толерантним, більш підтримувальним і спокійним, ніж зазвичай.
ЗБЕРЕГТИ ЗВИЧНИЙ РЕЖИМ ДНЯ. Розпорядок дня – це те, що дає почуття безпеки дитині. Тобто лягати спати і прокидатись у той самий час, снідати, обідати й так далі. Звісно, у режимі карантину відтворити його на 100% буде складно, але треба постаратись зберегти основні пункти.
СТАВИТИ РЕАЛІСТИЧНІ ВИМОГИ. На час карантину з дітьми батьки, ймовірно, не зможуть працювати на тому ж рівні, що раніше. І діти не зможуть вчитись так само ефективно, як за звичайних умов. Це певний період, який мине і до якого варто адаптуватись. Карантин потрібно пережити, й далі буде по-іншому.
ПОЯСНЮВАТИ ДИТИНІ, ЩО ХТОСЬ ІЗ БАТЬКІВ БУДЕ ЗАЙНЯТИЙ, ПОТРІБНО ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ. Знову-таки, це планування дня і чітке обмеження часу на роботу та відпочинок. Дітей варто попереджати, що найближчої години дорослі не зможуть приділяти так багато уваги дитині. Але цей час мине і згодом ви зможете погратись чи зробити щось разом.
У період карантину батькам потрібно бути з дитиною і реагувати на її потреби. Щоб дитині було простіше, можна використовувати позитивні підкріплення: наприклад, за кожне виконане завдання давати наклейку, за п’ять таких стікерів – приз. Така гра допомагає дитині витримувати ці періоди тимчасового дискомфорту (наприклад, коли батьки зайняті роботою) задля винагороди.