Заклад дошкільної освіти №5 засновано в 1966 році Первомайським трестом «Первомайскхімбуд» (наказ №115 від 31.05.1966 року) та передано у комунальну власність рішенням Первомайського міськвиконкому від 30 березня 1992 року №104, заклад має статус комунального дошкільного навчального закладу.

Швидко плине час, ідуть роки, все навкруги міняється. Та наш дошкільний заклад «Малятко» стоїть 50 років і гостинно відкриває двері для тих, кого радо зустрічаємо кожен ранок – для дітей.

Садочок наш існує, бо вистояв у ті часи, коли багато таких як наш заклад просто закрили. Зуміли його зберегти та дожити до кращих часів колектив добрих, трудолюбивих жінок під керівництвом завідувачів: з дня відкриття очолювала заклад Василець Ганна Пилипівна (1966-1972 роки), а з1972 року по 1995 рік - Уткіна Любов Григорівна, а з 1995 року керує закладом Кофан Світлана Петрівна. Все тут робиться руками жінок. Це велика дружна сім’я з своїми успіхами, радощами. У садочку, в кожному куточку створений домашній затишок, де забуваємо про свої хвороби, неприємності. В стінах цих стаємо молодшими, в доброму розумінні слів впадаємо у дитинство. Але найкращий час у житті дитсадочка – це ранок. Коли поступово все наповнюється голосами дітей. Здається, що й сама будівля стає більшою, світлішою. Пройдемося коридорами дитсадочка і прислухаємося. За цими дверима тиша – тут слухають казку. А там десь граються. Згори лунають звуки музики – співають. По всьому садочку розноситься аромат здобного тіста – будуть сьогодні смачні пиріжки. А які цікаві в нас дитячі свята, ранки, розваги. Гостей приходить дуже багато. Їм не тільки хочеться побачити рідну дитину, її талант, а ще й поринути в цю неповторну атмосферу дитячої радості. Більше ніж 5 тисяч дітей пішли за ці роки від нас до школи. Завжди сумуємо за ними, радіємо їхнім успіхам у школі. А щороку приймаємо зовсім маленьких. І все починається знову: показуємо, повторюємо, вчимо, вчимося. Життя в дошкільному навчальному закладі не просто іде, воно вирує. Тут завжди все бачиш по – іншому, тут все постійно змінюється. По іншому і бути не може, коли працюєш з дітьми. Це як світ кольорів та їх відтінків - завжди цікавий, привабливий, красивий.

Кiлькiсть переглядiв: 490